KLIWENT SERWIS
Twój dostawca urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Aktualności

2017-06-15
Nowe urządzenia MHI serii SRK-ZSX
Energooszczędne klimatyzatory serii SRK-ZSX
więcej »
zobacz wszystkie wpisy »

Kontakt
E-mail
tel/fax +48 71 343 18 84
tel.kom. +48 601 729 082

O firmie

Zakres usług:

- sprzedaż urządzeń
- montaż klimatyzatorów split i multi
- montaż instalacji klimatyzacyjnych VRF
- montaż systemów wody lodowej
- montaż instalacji wentylacji mechanicznej
- montaż rekuperacji
- projektowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji
- serwis urządzeń
- pomiary wentylacji
- odwierty techniką diamentową

 

 

 

 

 

Kliwent Serwis jest wyłącznym importerem i dystrybutorem urządzeń produkowanych przez koncerny:

 

FOUNDATION - producent pełnej gamy typów klimakonwektorów, wyróżniających się wysoką jakością wykonania, cichą pracą i nowoczesnym wyglądem, stanowiących nowoczesne rozwiązania dla zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych. W ofercie producenta znajdują się także osuszacze oraz przenośne urządzenia klimatyzacji precyzyjnej.

 

MADEL - producent elementów do rozprowadzania powietrza w instalacjach klimatyzacji i wentylacji. Oferta obejmuje: nawiewniki, anemostaty, kratki, skrzynki rozprężne, przepustnice, automatykę sterowniczą. Produkty są dostosowane do różnych typów instalacji w domach, lokalach handlowych, biurach, teatrach, halach sportowych, obiektach przemysłowych.

 

MITSUI - producent central wentylacyjnych z rekuperatorami przeciwprądowymi, agregatów wody lodowej, osuszaczy powietrza oraz unikatowych na rynku polskim klimatyzatorów z jednostką skraplającą wewnętrzną (bez konieczności montowania agregatu na zewnątrz). Jest to optymalne rozwiązanie szczególnie dla zabytkowych budynków oraz w miejscach gdzie nie ma możliwości montażu urządzeń na zewnątrz budynku.

 

SILPA - producent klimakonwektorów wyspecjalizowany w projektowaniu i produkcji urządzeń typu przypodłogowego i podsufitowego w obudowie oraz typu przypodłogowego bez obudowy i kanałowego. Urządzenia dzięki niszowej, branżowej produkcji wyróżniają się szczególnie cichą pracą oraz wysoką jakością wykonania. W ofercie tego producenta znajdują się także aparaty grzewczo-wentylacyjne z możliwością chłodzenia (klimakonwektory przemysłowe). Znacznym atutem jest posiadanie certyfikatu EUROVENT, gwarantującego rzetelność i zgodność z rzeczywistością danych technicznych podawanych przez producenta.

 

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Kliwent Serwis wytwarzane są zgodnie z normą ISO 9001 i posiadają certyfikat CE potwierdzający zgodność wyprodukowanych urządzeń z przepisami obowiązującymi w UE.

 

Kliwent Serwis współpracuje z architektami, projektantami wnętrz i instalatorami, doradzając im w zakresie technicznym wybór produktów dla klimatyzacji, dystrybucji powietrza i instalacji.

 

Kliwent Serwis zapewnia również profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostawę elementów eksploatacyjnych i części zamiennych do wszystkich urządzeń znajdujących się w ofercie firmy.

 

 

 

Firma Kliwent Serwis powstała w wyniku zapotrzebowania na usługi serwisowo-logistyczne urządzeń zaprojektowanych i zainstalowanych przez naszych partnerów. W wyniku dynamicznego rozwoju i konieczności poszerzenia oferty, wzbogaciliśmy swoją działalność o import urządzeń bezpośrednio od producentów. Wynikiem połączenia różnych zakresów działalności, jest możliwość zaproponowania Państwu zarówno usług w zakresie projektowania, serwisu, jak i dostaw elementów instalacji z zakresu dystrybucji powietrza, utrzymania komfortu sanitarnego oraz precyzyjnej klimatyzacji zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej jak i w zastosowaniach domowych.